Kilka słów o nas

Dowiedz się więcej
o naszej filozofii

Nasza misja

Obecne czasy wyznaczają nową definicję luksusu łączącą produkty z najwyższej półki z ideą dbania o środowisko.

W trosce o naszą planetę odchodzimy od fast fashion – trendu związanego z nadprodukcją i nadmierną konsumpcją odzieży. Z kolei second-handy przestają kojarzyć się nam ze stertami ubrań o wątpliwej jakości. Do sklepów z odzieżą używaną zaglądają klienci, niezależnie od sytuacji materialnej, w poszukiwaniu unikatowych vintage modeli ubrań. Szacuje się, że do 2029 roku rynek rzeczy z drugiej ręki dwukrotnie przewyższy rynek fast fashion.

Koncept mody cyrkularnej, czyli w obiegu zamkniętym, zawojował także światem mody. Największe domy mody takie jak Alessandro Michele czy Gucci zaczęły otwierać własne second-handy do sprzedaży swojej ekskluzywnej, acz używanej odzieży. Trend nazywany luksusem z drugiej ręki nie tylko nie jest nam obcy, lecz także stanowi filozofię naszej firmy.

Moda to nasza pasja, jednak jej największa moc tkwi w świadomych wyborach.

W związku z tym powstała nasza platforma luxie, na której możesz zarówno kupować, jak i sprzedawać używane luksusowe torebki. Luxie to także sklep sprzedający także dodatki, buty i ubrania high fashion z drugiej ręki.

Luksusowe ubrania wyróżniają się ponadczasowym designem, dlatego posłużą nam na lata. Od zawsze marzył Ci się kultowy pasek Gucci z charakterystyczną klamrą GG? A może widzisz siebie w szpilkach z czerwoną podeszwą od Louboutin? Jedwabna apaszka od Hermes spędza Ci sen z powiek? 

W Luxie możesz trafić na egzemplarze tych i innych modeli wyjątkowych, jakościowych i z zaklętą w sobie historią poprzednich właścicieli

Rozsądne podchodzenie do ubraniowych zakupów, stawianie na wysoką jakość, a nie ilość, to zasady, którymi kieruje się Luxie. Serdecznie witamy tu wszystkich miłośników mody i ludzi, którym zależy na przyjaznym środowisku luksusie.

Niech idea luksusowego slow fashion na stałe zagości w Twoim życiu!

  • Moda świadoma
  • Moda cyrkularna
  • Moda luksusowa
Ostatnio na blogu

Bądź na bieżąco z trendami.

×

Dołącz do listy oczekujących Proszę zostawić email aby otrzymać powiadomienie o dostępności wybranego produktu.