Autentyczność produktów

W LUXIE możesz kupić i sprzedać luksusowe torebki, buty i inne akcesoria z drugiej ręki. Oznacza to, że produkty od marek high fashion w końcu znajdą się w zasięgu Twojego portfela! Ponadto kupując używane produkty idziesz z ekologicznym duchem czasów – wspierasz ideę mody cyrkularnej działającej w służbie planety.

Brzmi jak oferta idealna?

To jeszcze nie wszystko!

W LUXIE każdy produkt jest dokładnie badany pod kątem oryginalności oraz zgodności z opisem. Sprzedający wysyłają do nas produkty, a nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat interesują się modą luksusową, sprawdzają czy spełniają one standardy jakości.

Zdajemy sobie sprawę, że ludzkie oko może czasami wszystkiego nie dostrzec, dlatego autentyczność produktów określamy także za pomocą entrupy.

Entrupy jest to nowoczesna aplikacja, która za sprawą IA porównuje zdjęcia sprzedawanego produktu z jego oryginałem. System ten daje 99,1 procent gwarancji oryginalności i obejmuje marki takie jak Balenciaga, Botteha Veneta, Burberry, Celine, Chanel, Chloè, Coach, Dior, Fendi, Givenchy, Goyard, Gucci, Hermès, Loewe, Louis Vuitton, MCM, Prada, Saint Laurent i Valentino. 

Aplikacja Entrupy ogranicza się jedynie do wyżej wymienionych marek, dlatego można powiedzieć, że nie wyczerpuje tematu autentyczności produktów. Na szczęście LUXIE korzysta też z innych sposobów ich weryfikacji, np. bababebi przeznaczonego dla torebek marki Hermes.

Co zatem potwierdza naszą wiarygodność?

Połączenie specjalnych aplikacji uwierzytelniających z fachową oceną pracowników LUXIE zapewnia gwarancję autentyczności luksusowych produktów z drugiej ręki. Dodatkowo przy ich zakupie otrzymasz certyfikat potwierdzający ich oryginalności.

×

Dołącz do listy oczekujących Proszę zostawić email aby otrzymać powiadomienie o dostępności wybranego produktu.